ПРЕМІУМ ВІДПОЧИНОК

Наша місія полягає в тому, щоб пропонувати мандрівникам неперевершені економних ретельно підібраних розкішних напрямків.

ТУРИСТИЧНА ВІЗА

Ця категорія стосується заявників, які планують перебувати в Польщі терміном до 90 днів, і з цією метою купують тур або самостійно резервують і оплачують квитки та готель.

Починаючи з 16 травня 2014 року, вступають в силу спрощення щодо видачі довгострокових туристичних віз з правом багаторазового в’їзду:

1. Довготермінові візи з правом багаторазового в’їзду видаються особам, які планують туристичні поїздки (індивідуальна туристика включно), які вже отримували щонайменше дві шенгенські туристичні візи (в т. ч. одну польську візу) протягом останніх 3 років, які використовувались згідно з призначенням, а також при наявності підтвердження оплати (у повному обсязі) туристичної послуги на території Республіки Польща щонайменше на 3 дні. Як правило з терміном дії на 2 роки.

2. Особи, які раніше не мали щонайменше двох шенгенських туристичних віз, можуть подавати документи на туристичні візи з дворазовим в’їздом та терміном дії до 6 місяців, за умови представлення підтвердження оплати у повному обсязі туристичної послуги на території Республіки Польща в двох різних термінах, які містяться в рамках вищезгаданого періоду.

ВІЗОВА ПІДТРИМКА

  • Шенген Шопінг.
  • Бізнес Віза (довгострокова мультивіза).

  • Робоча Національна Віза.

  • Воєвудсьа віза.

  • Репатріаційна віза (віза по переселенцях).

  • Гостьова віза.

  • Туристична віза.
  • Віза для учасників спортивних культурних заходів.

Бізнес віза до Польщі (віза для часто подорожуючих) С04. Цей тип польської візи призначений спеціально для бізнесменів, які виїжджають в країну для вирішення ділових питань та налагодження співпраці з польськими підприємствами. Для оформлення потрібне запрошення від польської компанії – партнера та контракт. Бізнес віза може бути від 30/90 до 180/360 – на яку кількість днів відкрити візу вирішує консул.

ВАКАНСІЇ ПОЛЬЩА #Польща #фасування_цукерок#офіційне_працевлаштування #робота_для_жінок робота у Польщі фасування цукерок житло/доїзд 275 зл/міс 200-230 год/міс 9 зл/год #Польща #швачка #офіційне_працевлаштування#робота_для_жінок робота у Польщі швачка. Шиття жилетів, вишивання ремнів і пасів, Нашивання елементів, Вишивання металевих частин, Обшивання жилетів. житло 300 зл/міс 9/10 зл/год 200-250 год/міс офіційне працевлаштування #Польща #фасування_цукерок#офіційне_працевлаштування #робота_для_жінок робота у Польщі фасування цукерок житло/доїзд 275 зл/міс 200-230 год/міс 9 зл/год –

ВАКАНСІЇ ЧЕХІЯ Працівник на пакування іграшок (0003/26/) *** Місце виконання роботи Чехія Початок роботи Від зараз Кількість працівників 2-3 Зарплатa 70 крон у годину Житло Безкоштовне проживання. Графік роботи 12-15 годин на день (також нічні зміни), 6 днів на тиждень. Обов’язки – Складання та пакування іграшок в ящики. Вимоги до кандидата – Робота для жінок; – бажання працювати. Умови праці Офіційне працевлаштування. Працівник на автомобільний завод (0001/26/)*** Місце виконання роботи Чехія Початок роботи Від зараз Кількість працівників 2-3 Зарплатa 110-130 крон у годину. Житло 1500 крон у місяць. Графік роботи 12-15 годин на день (також нічні зміни), 5-6 днів на тиждень. Обов’язки – Контроль якості автомобільних деталей; – сортування автомобільних деталей. Вимоги до кандидата – Знання польської мови на розмовному рівні; – бажання працювати.

Для осіб, які беруть участь у науковій, культурній, мистецькій та спортивній діяльності, у тому числі в університетських та інших програмах обміну. Заявнику потрібно надати свідчення того, що він/вона належить до цієї категорії, а також інші необхідні документи, які вимагає Посольство/ Консульство Республіки Польща.

Для осіб, які беруть участь у науковій, культурній, мистецькій та спортивній діяльності, у тому числі в університетських та інших програмах обміну. Заявнику потрібно надати свідчення того, що він/вона належить до цієї категорії, а також інші необхідні документи, які вимагає Посольство/Консульство Республіки Польща.

Робоча віза видана на основі воєводського запрошення, відкривається на термін 360/360 D07. Дає право офіційно працювати в Польщі, також відвідувати з туристичною метою країни шенгену, але не більше 90 днів на півріччя. Воєвудська віза перекриває кордони інших віз.

Для заявників, які подорожують з метою відвідування родичів та друзів, що легально проживають на території Польщі. Заявнику потрібно надати свідчення того, а також інші необхідні документи, які вимагає Посольство.

Польська репатріаційна віза видається терміном мінімум на 2 роки. Дворічну шенген – візу ви отримаєте в тому випадку, якщо у вашому паспорті до цього не було жодних відкритих шенгенських віз. Якщо ж вам уже відкривали шенген- візи і проблем не було, то ви зможете отримати польську шенген мультивізу терміном аж на 5 років. Плюси польської репатріаційної візи для українців: -можливість безперешкодно відвідувати усі країні Шенгенської зони, а це більшість країн Європи (майже 30,серед яких Італія, Австрія, Німеччина, Бельгія, Греція, Чехія і т.д.) -польські митники не часто питатимуть вас про ціль візиту. А у разі виникнення такого запитання, вашої відповіді «подорожі» буде достатньо.

Робоча віза- віза типу D, за законом це віза, яка видається для тих категорій людей, в яких метою подорожі є робота та яким необхідно перебувати в ЄС більше,ніж 90 днів протягом 6 місяці. Така віза видається на основі запрошення на роботу. Звичайна польська робоча віза видається терміномна 360/180.

Ця категорія стосується заявників, які планують перебувати в Польщі терміном до 90 днів, і з цією метою купують тур або самостійно резервують і оплачують квитки та готель. Починаючи з 16 травня 2014 року, вступають в силу спрощення щодо видачі довгострокових туристичних віз з правом багаторазового в’їзду: 1. Довготермінові візи з правом багаторазового в’їзду видаються особам, які планують туристичні поїздки (індивідуальна туристика включно), які вже отримували щонайменше дві шенгенські туристичні візи (в т. ч. одну польську візу) протягом останніх 3 років, які використовувались згідно з призначенням, а також при наявності підтвердження оплати (у повному обсязі) туристичної послуги на території Республіки Польща щонайменше на 3 дні. Як правило з терміном дії на 2 роки. 2. Особи, які раніше не мали щонайменше двох шенгенських туристичних віз, можуть подавати документи на туристичні візи з дворазовим в’їздом та терміном дії до 6 місяців, за умови представлення підтвердження оплати у повному обсязі туристичної послуги на території Республіки Польща в двох різних термінах, які містяться в рамках вищезгаданого періоду.

Шопінг віза – це стандартна шенген – віза. Тип С, ціль видання 20- NA ZAKUPY, саме така помітка стоїть у паспорті. Першу шопінг візу дають на 7 днів. Наступна віза, за умови цільового (правомірного) використання, а також подачі у консульство іменного чеку, чи рахунку фактури, видається на рік до Польщі на закупи. Тобто вам необхідно поїхати вперше по 7-ми денній візі до Польщі і здійснити покупку, але на цю покупку має бути чек, або рахунок-фактура з обов*язковим вказанням вашого імені та прізвища. По закінченні терміну дії 7-ми денної шопінг візи, ви можете звернутись по річну шопінг візу, але обов*язково маєте представити іменний чекЮ саме він буде слугувати підставою для її видачі. Найчастіше звучить питання чи можна з цією візою подорожувати по шенгену? Так,можна, за умови що цією візою ви вже були в Польщі, про що свідчать печатки про в*їзд і виїзд. Також має бути підтвердження мети поїздки. Для прикладу: у вас є шопінг-віза (неважливо на який термін) і ви цією візою вже були в Польщі. Вам захотілося відвідати Італію з метою шопінгу чи туризму на декілька днів. Ви можете їхати в Польщу і звідти добиратись до Італії, або ж напряму летіти/їхати в Італію з України, але пам*ятайте що митниця Італії забажає підтвердження мети поїздки. У даному випадку це наявність коштів, заброньованний чи проплачений готель, або ж квитки у дві сторони. Саме митна служба прийматиме рішення про в*їзд на територію країни.

Dreams come true Єгипет! Друзі, улюблений luxury hotel RIXOS SHARM EL SHEIKH за крутою ціною виліти: 27, 28, 29 січня з Києва 7 днів, 6 ночей ультра все включено + імпортні напої 596 дол з людини

НАШІ ПАРТНЕРИ

Ми працюємо з найкращими. Ми пишаємося нашими партнерами, які працюють з нами, щоб запропонувати кращі напрямки для подорожей.

МИ ОБІЦЯЄМО

Жодна заявка не є занадто великою або занадто малою для нашої команди. Якщо це важливо для Вас, це важливо для нас. Давайте зробимо Вашу подорож незабутньою.