Project Description

Кіпр є островом краси і країною контрастів. Прохолодні кедрові ліси в гірських масивах – повна зміна атмосфери і ландшафту після золотих, залитих сонцем піщаних пляжів. Спокій і тиша сіл різко контрастують з бурхливим життям сучасних космополітичних міст; вид розкішних готелів на березі моря змінюється дивовижно красивими природними пейзажами.

Географія, площа і ландшафт країни. Кіпр – держава, розташована на однойменному острові в східній частині Середземного моря, на заході від Сирії і на півдні від Туреччини. Площа острова становить 9251 кв. км.

У 1974 р. Туреччина окуповувала північну частину Кіпру, і з тих часів острів залишився розділеним на турецько-кіпрську (Турецька республіка Північний Кіпр) і греко-кіпрську частини. Столиця Кіпру – Нікосія – розділена на дві частини демаркаційною лінією.

Клімат. Клімат Кіпру – субтропічний середземноморський з великою кількістю сонячних днів протягом всього року. Літо спекотне і сухе, а зима м’яка і дощова. Середня денна температура з червня по вересень становить +32°С, з жовтня по листопад – +25°С, з грудня по лютий – +16°С.
Річки і озера. Великих річок і озер на Кіпрі немає.

Забронювати: