Project Description

Країна, що має багатовікову історію, славиться теплим кліматом, прекрасними морськими пляжами, унікальною архітектурою, чудовою природою, оригінальними святами, незвичайною кухнею та смачними винами. Щоб охопити її велич, потрібно, як мінімум, відвідати найкрасивіші міста Іспанії.

МАДРИД

Це прекрасне іспанське місто розташоване в центрі країни, і є її столицею. Милуватися його пам’ятками, що поєднують в собі сучасність і середньовічний колорит, можна нескінченно. Найбільш відомі – Плаза Майор, Королівський Палац, Парк Ретіро, похилі хмарочоси на знаменитій площі Кастилії, музей Прадо, футбольний музей Реала. У місті є багато виставкових і концертних залів, театрів, завдяки чому культурне життя одного з найкрасивіших міст Іспанії настільки привабливе і різноманітне.

БАРСЕЛОНА

Популярною серед багатьох туристів є Барселона – надзвичайне і гарне іспанське місто. Вона вважається центром мистецтв і, за сумісництвом, є одним з найбільших індустріальних і торговельних міст країни. Тут прекрасно поєднуються старовинні храми і палаци з сучасними будівлями. Дуже гарний вигляд міста з вершини розташованої поруч гори Тібідабо, на якій знаходиться статуя Христа і Храм Святого Серця. Туристам буде цікаво подивитися один з найкрасивіших храмів світу, Собор Святого Сімейства, а також міський акваріум, вежу Акбар, спроектовані відомим архітектором Гауді будинки. У Барселоні майже безперервно проходять різні фестивалі. Це місто – ідеальний варіант для відпочинку молодих пар і закоханих.

Забронювати: